Płytki i Ceramika

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie nowoczesnych rozwiązań dla domu. Dostarczamy przede wszystkim płytki ceramiczne. Aranżacje małych łazienek, dzięki wysokiej dostępności produktów oraz wykwalifikowanym pracownikom, mogą ściśle wkomponować się do całego wystroju mieszkania, co naszej hurtowni daje gwarancję spełnienia oczekiwań każdego z klientów. Oferowane przez nas płytki łazienkowe są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach, a także wzorach, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie asortyment odpowiedni dla swoich potrzeb.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami z województwa lubelskiego pozwala nam stworzyć zarówno klasyczną, jak i nowoczesną aranżację łazienki. Nasza hurtownia oferuje zarówno płytki z mozaiką, jak i akcesoria gładkie, bez wzorów. Dostarczana przez nas ceramika charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwością czyszczenia w nawet najmniejszych i trudno dostępnych miejscach.

Jeszcze przed przystąpieniem do prac projektanci naszej hurtowni mogą stworzyć szkic gotowej aranżacji, dzięki czemu nawet najmniejsze poprawki mogą zostać naniesione jeszcze przed zakupem i montażem akcesoriów ceramicznych.